Yapımını Ans Prodüksiyonun tarafından yapılan ve Yönetmenliğini Abdullah Oğuz’un yaptığı Çember dizisi Ülkemizin dört bir yanında çözümsüz sorunları çözmek için İstanbul Emniyet Müdürlüğü özel farklı yeteneklere sahip üyelerden oluşan bir ekip kurar ve ülkemizin sorunları için mücadele etmeye başlarlar. Anıl Altan, Pelin Akil, Serhat Kılıç, Barış Bağcı, Sedef Avcıı, Belçim Bilgin, Melisa Sözen, Duygu Yetiş ve Aylin Şallı gibi yetenekli kadrosuyla Çember dizisi izleyicilere büyük heyecan yaşatmaktadır.

Her hafta farklı bir serüven ile izleyici karşısına çıkan Çember dizisinde bulunmak ve bu profesyonel kadroda yer almak istiyorsanız Çember dizisi oyunculuk başvuru formunu eksiksiz doldurarak güncel fotoğrafınız ile başvurunuzu yapabilirsiniz. Başarılı ve tecrübeli oyuncular ile bir araya gelerek sizde oyunculuk yeteneğinizi yapımcılar ve Çember dizisi izleyicilerine göstererek bu kadrodaki yerinizi alabilirsiniz. Çember dizisi cast direktörü yeni yeteneklerin ve yeni oyuncu adaylarının projeye temini için ajansımıza başvurmuşlardır. Online başvuru formumuzu doldurarak ajansımıza ulaşabileceğiniz gibi ofisimize gelerek başvuruda bulunabilirsiniz. Televizyon ekranlarında izlediğiniz dizilerde sizlerde oynama hayali kuruyorsanız ve sizde bir Çember dizisi hayranıysanız Çember dizisi oyuncu alımları fırsatını kaçırmayınız. Her başvurunun incelendiği gibi Çember dizisi başvurularının da cast ajans başvuruları direktörlerimiz tarafından inceleneceği için başvurularınızın olumlu olması halinde kısa sürede size dönüş yapılmaktadır.
Çember dizisi oyuncu alımı ile sizde hayallerinin projesinde yer alma şansını yakalayabilir ve bu oyunculuk sektörünün basamaklarını hızlıca çıkma fırsatı elde edebilirsiniz. Başarılı oyuncuların bulunduğu sette yer almak ve profesyonel yapımcılar ile beraber çalışmak her oyuncu adayının hayallerini süsler. Sizde hayallerinizi gerçekleştirmek ve oyunculuk sektöründeki yıldızınızı parlatmak istiyorsanız bu uzun ve zorlu yolda yapacağınız ilk iş Çember dizisi oyunculuk başvuru formunu doldurmak olmalıdır. Kariyerinize hem kazanç hem de popülerlik katmak için reytingi her hafta yükselen Çember dizisinde bulunmanız ve kaliteli bir oyuncu ekibi ile çalışmanız büyük avantaj sahibi olabilirsiniz. Her oyuncu adayı böylesine büyük projeler ile oyunculuk kadrosuna başlayarak kariyer yükselişine daha hızlı bir adım atmak ister. Oyuncu adayları için büyük bir fırsat olan bu proje cast ajan başvuru oyuncu adaylarının başvurusunu bekliyor.