Kırgın Çiçekler Dizisi Oyuncu Alımları

ATV’nin ödüllü dizilerinden biri olan Kırgın Çiçekler Dizisi oyuncu alımları başlamıştır. Dizinin başarılı olarak yeni sezona hazırlanması yeni yüzlere olan ihtiyacı da beraberinde getirmiştir. Yapılan başvurularda oyuncuların yanı sıra yardımcı oyunculara da gerek duyulmaktadır. Bu nedenden ötürü Kırgın Çiçekler Dizisi oyuncu alımları ajanslarında hem tecrübeli adaylar hem de tecrübesiz adaylar tarafından değerlendirilmelidir.

Kırgın Çiçekler Dizisinin konusu yürekleri yakan ve insanları ekranlara kilitleyen bir içerikten oluşmaktadır. Dizinin ana karakterlerinden biri olan Eylül babasını küçük bir yaştayken kaybetmiştir. Küçük kızın hayatı annesinin yeniden evlenmesinin ardından tepe taklak olmuştur. Çünkü üvey babası Eylül’ü taciz etmeye başlamıştır. Eylül’ün yaşananları annesine anlatması da durumuna çare olmamıştır. Çünkü genç kıza inanmayan annesi onu yetimhaneye yerleşirmiştir. Eylül yetimhanede yeni arkadaşlıklar ve yepyeni bir hayat edinmiştir. Dizinin ilerleyen bölümleri ise Eylül ve genç kızın yeni arkadaşlarının yaşadıkları etrafından şekillenecektir. Kırgın Çiçekler Dizisi oyunculuk başvurusu yapan adayların değerlendirmeden geçmeleri halinde kendilerini Kırgın Çiçekler Dizisinde bulmaları mümkündür. Ajans faaliyetleri kapsamında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kırgın Çiçekler Dizisi Oyunculuk Başvuruları

Kırgın Çiçekler Dizisi oyunculuk başvuruları için belirgin bir yaş aralığı bulunmamaktadır. Çünkü dizi oldukça geniş bir yaş aralığına hitap ettiği için oyuncuları da farklı yaş gruplarından meydana gelen bireylerden oluşmaktadır. Kırgın Çiçekler Dizisinin yapımcı şirketi NTC Medya’dır. Dizide yer alan oyuncular ise; Özgür Çevik, Biran Damla Yılmaz, Hazar Motan, Veda Yurtsever İpek ve İpek Karapınar gibi isimlerden oluşmaktadır.

Kamera önünde hiçbir tecrübesi olmayan adayların disiplinli olduğu bilinen bir set ortamı olan Kırgın Çiçekler Dizisinde yer alabilmeleri büyük bir şanstır. Oyuncu adayları bu şekilde işlerinde artık profesyonel olmuş bir ekiple birlikte çalışabilecektir. Ayrıca dizinin izlenme oranlarının yüksek olması oyunculuk kariyerlerinin başında olan bireylerin pek çok insan tarafından tanınmasına da yardımcı olacaktır. Bu nedenlerden ötürü Kırgın Çiçekler Dizisinde yer almak oyuncu adayları için pek çok artının aynı anda yaşanması anlamına gelmektedir. Adayların başvurularının değerlendirmeye alınması için formlarına fotoğraf eklemeleri ve istenen tüm bilgileri eksiksiz olarak doldurmaları istenmektedir.